Zakázková stolařská výroba v oblasti interiéru a exteriéru

více informací...

Více informací

více informací...

Více informací
Kuchuňě Vestavěné skříňě

20 letá zkušenost - záruka vynikající kvality a dobré ceny

Dětská hřiště

Široká nabídka domečků se skluzavkama, prolézaček a houpaček pro vaše děti.


Galerie realizací

Rekonstrukce
Hřiště Variant 150 A Možnost rozšíření hřiště o přídavný modul s houpačkou (houpačkami). Skluzavka v barvách modrá, žlutá, červená nebo zelená. Od 16 690,-
Hřiště Alenka 150
Hřiště Alenka 150 Skluzavka v barvách modrá, žlutá, červená nebo zelená. Od 9 861,-
Hřiště Henry 2
Hřiště Henry 2 Skluzavka v barvách modrá, žlutá, červená nebo zelená. Od 7 876,-
Skluzavka 3m s přípojkou na vodu
Skluzavka 3m s přípojkou na vodu Skluzavka v barvách modrá, žlutá, červená nebo zelená. Od 2 861,-


Skluzavka 2,2m s přípojkou na vodu
Skluzavka 2,2m s přípojkou na vodu Skluzavka v barvách modrá, žlutá, červená nebo zelená. Od 1 500,-

O nás

Na nábytkářském trhu působíme již od roku 1993 a to převážně se zaměřením na zakázkovou výrobu. Za tuto dobu jsme pro naše zákazníky a to nejen ve Zlínském kraji a na Moravě, ale i v Čechách, např. v Praze, vyrobili jak jednotlivé kusy nábytku, tak i kompletní vybavení bytů, domů, kanceláří, vil a rezidencí. V neposlední řadě jsme hrdí na námi zařízené interiéry dětských domovů, pensionů a hotelů.

Zvlášť kompletní vybavení interiérů se v posledních letech stává u zákazníků stále žádanější. Odpadá starost vést několik jednání s různými dodavateli, kontrolování a přebírání jednotlivých prací. Toto je náročné na čas a návaznost na jiné dodavatele i řemesla. V tomto Vám nabízíme opravdu bohaté zkušenosti a reference našich spokojených zákazníků.

Tím to si Vás dovolujeme oslovit a nabídnout Vám naše zkušenosti a služby v oblasti zakázkové a malosériové výroby nábytku a zařízení. A věřte, že Vám poskytneme ty nejlepší služby a zkušenosti, ať se jedná o jednokusový nábytek či zařízení celého bytu, domu nebo jiných prostor, bez ohledu na cenu či množství Vašeho požadavku.