Zakázková stolařská výroba v oblasti interiéru a exteriéru

Pracovny

Ergonomie pro vaše pohodlí více informací...

Více informací

Pracovny

Reprezentační vzhled více informací...

Více informací
Pracovna Pracovna

20 letá zkušenost - záruka vynikající kvality a dobré ceny

Pracovny

Zajistíme Vám vybavení pracovny, ať už v kompletním nebo i dílčím provedení.
Máme mnoholeté zkušenosti s ergonomií pracovního prostředí a reprezentačním vzhledem pro Vaše podnikání.


Galerie realizací

Rekonstrukce
Vestavěné skříně
Ložnice
Dětské pokoje

Pracovny

O nás

Na nábytkářském trhu působíme již od roku 1993 a to převážně se zaměřením na zakázkovou výrobu. Za tuto dobu jsme vyrobili pro naše zákazníky, jak jednotlivé kusy nábytku, tak i celé sestavy do kanceláří, bytů, domů, vil a rezidencí. V neposlední řadě jsme hrdí na námi zařízené interiéry dětských domovů, bankovních domů, pensionů a hotelů.

Zvlášť kompletní vybavení interiérů se v posledních letech stává u zákazníků stále žádanější. Odpadá starost vést několik jednání s různými dodavateli, kontrolování a přebírání jednotlivých prací. Toto je náročné na čas a návaznost na jiné dodavatele i řemesla. V tomto Vám nabízíme opravdu bohaté zkušenosti a reference našich spokojených zákazníků.

Tím to si Vás dovolujeme oslovit a nabídnout Vám naše zkušenosti a služby v oblasti zakázkové a maloseriové výroby nábytku a zařízení. A věřte, že Vám poskytneme ty nejlepší služby a zkušenosti, ať se jedná o jednokusový nábytek či zařízení celého bytu, domu nebo jiných prostor, bez ohledu na cenu či množství Vašeho požadavku.